Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик
Про магазин

Ласкаво просимо в «ІМПЕРІЮ СУВЕНИРІВ»!


Ми - дружний і життєрадісний колектив однодумців!

Наше виробничо-торгове об'єднання працює в сфері виготовлення сувенірної та друкованої продукції з 2007 року. За ці роки сформувався колектив, що складається з професіоналів високого рівня.

Основними напрямками нашої діяльності є: виготовлення сувенірів для реклами і продажу; друк на сувенірах фотографій, логотипів, торгових і фірмових знаків; друк поліграфічної продукції під замовлення; оптовий і роздрібний продаж сувенірної продукції.

У взаєминах із замовниками та партнерами наша Компанія дотримується трьох основних правил:

високу якість виконуваних робіт,
вигідні ціни на сувенірну та друковану продукцію,
досягнення максимально взаємовигідних рішень.
Такий підхід допоміг нам створити стійку позитивну репутацію серед наших клієнтів.

    
Виготовлення сувенірів для реклами і продажу

Сувенір, в перекладі з французької, означає пам'ять. Сувеніри - це предмети, які повинні служити нагадуванням про щось приємне. Сувеніри нагадують про красивих місцях, в яких побували туристи. Про міста і країни, які запам'яталися своєю архітектурою чи кліматичними умовами. Ми виготовляємо сувенірну продукцію, яку з величезним задоволенням купують туристи, які відвідують знамениті місця України.

Часто сувеніри використовуються при проведенні рекламних компаній. Як правило, в рекламній кампанії роздають не один, а кілька різнопланових сувенірів. Наприклад, ручки, блокноти, пакети, футболки та інші рекламні сувеніри з логотипом.

Оскільки ми давно займаємося виготовленням сувенірної продукції, то маємо вже чималий досвід у цій сфері. Ми знаємо, які сувеніри є найбільш затребуваними при проведенні рекламних компаній. Знаємо, які сувеніри купують на пам'ять туристи, а які - організатори урочистих заходів ... Тому ми завжди зможемо допомогти своїм замовникам прийняти оптимальне рішення.

   

Друк на сувенірах фотографій і логотипів

Провідні світові компанії давно почали використовувати сувенірну продукцію як ефективний маркетинговий інструмент. Психологи, які досліджують поведінку покупців, з'ясували, що людина вибирає, який товар купити, за лічені секунди. Він може годинами ходити по магазину, вибираючи товар, але рішення про покупку приймає дуже швидко.

Торговий знак або логотип компанії, розміщений на товар, притягує увагу відвідувача. Звичний логотип або товарний знак компанії відразу кидається в очі.
Тому кожна, поважаюча себе, організація, створює і використовує ряд певних іміджевих і рекламних атрибутів. Ці атрибути допомагають покупцям швидше виділити продукцію компанії серед численних конкурентів.

Ми вміло і оперативно наносимо на сувенірну продукцію всевозсожние зображення. Це можуть бути як прості графічні малюнки, так і повноцінні фотографії або просто написи. Сувеніри з логотипами працюють протягом тривалого часу. Адже подарованої ручкою людина буде постійно писати, з фірмовою чашки пити чай або каву, а брелок на ключах попадається на очі щодня, як мінімум вранці і ввечері ...

   
Друк поліграфічної продукції під замовлення

В інформаційну епоху значно зросла потреба в друкованій продукції. З появою нових друкованих машин, більш досконалих методів отримання відбитків, якість друкованої продукції значно зросла. Однак, сама машина не може видавати продукцію високої якості. Щоб правильно використовувати всі доступні можливості друкарського верстата, його повинні експлуатувати професіонали.

Наші майстри давно освоїли сучасне обладнання і навчилися використовувати його на всі сто відсотків. При виробництві поліграфічної продукції ми використовуємо витратні матеріали тільки високої якості.

Оптовий і роздрібний продаж сувенірної продукції
У нашому інтернет-магазині завжди є широкий вибір різних сувенірів. Асортимент постійно розширюється, враховуються нові тенденції в моді, зміни запитів покупців. Наше виробничо-торгове об'єднання не стоїть на місці, а прагне до безперервного розвитку і вдосконалення.

Ми раді всім покупцям. Ефективно і швидко працюємо як з оптовими покупцями, так і з тими, хто купує сувенірну продукцію в роздріб. З усіма покупцями ми спілкуємося однаково ввічливо, прагнемо повністю задовольнити їхні запити. Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва!

   

Координати для зв'язку:

Телефон:

+38 (095) 227-96-49,

+38 (096) 108-09-56  -  Viber


E-mail: 2214205@ukr.net.

     

Вгору