Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Дипломи, паспорта першокласника

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

"Паспорти", "Свідоцтва" і "Дипломи" першокласників допоможуть зробити День Знань - 1 сентября яскравим і незабутнім святом для дітей і їх батьків.

Перший клас школи - велика радість для дітей і їх батьків. Яскраві незабутні враження від першого школьноо дня залишаються на все життя. Цей перший крок дитини на шляху до знань батькам хочеться зробити пам'ятним. Для цього першокласникам на День знань Першого вересня дарують подарунки і урочисто вручають пам'ятне "Свідоцтво першокласника". Не існує якоїсь певної форми свідоцтва. Воно є плодом фантазії дитячих дизайнерів і копіткою працею майстрів друку.

  "Диплом Першокласника" надруковано на щільному папері. В оформленні використані яскраві фарби теплих відтінків: жовтий, помаранчевий, червоний. Колірна гамма пам'ятного диплома підібрана відповідно до порад і рекомендацій дитячих психологів. Зазвичай "Диплом першокласника" вручається в урочистій обстановці на загальній лінійці.

  Якщо кількість першокласників дуже велике, дипломи можуть вручатися по класах. Таке класне захід не втомлює маленьких дітей тривалим стоянням на лінійці у великому натовпі незнайомих людей. А враження від вручення диплома в класній кімнаті, де учневі доведеться провести наступні чотири роки, будуть яскравими.

  Паспорт першокласника - це свідчення причетності дитини до нового колективу, знак дорослішання. Одночасно з врученням паспорта дитині можуть вручатися письмове приладдя, нові навчальні посібники, інші шкільні предмети.

  Дитячий диплом коштує недорого і не принесе батькам великих додаткових витрат. А отримати його в свій перший шкільний день дитині буде дуже приємно. Діти швидко дорослішають. За першим дипломом підуть інші, але паспорт першокласника, вручений в урочистій обстановці Першого вересня, буде зігрівати дитячі серця довгі роки.

   

Вгору
,