Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Буклети - дизайн, друк, ціна.

Друк буклетів на замовлення.

Рекламні буклети - це самий простий і ефективний спосіб донести до Вашого клієнта необхідну інформацію з мінімальними витратами.

Буклет дозволяє розмістити як реальні зображення продуктів, які можна придбати у того чи іншого бізнесу, так і опис товарів і послуг, пропонованих клієнту. Яскравий барвистий буклет, безумовно, допоможе залучити більше клієнтів. Значна інформаційна площа буклету означає, що у Вас буде можливість показати набагато більше елементів в цьому маркетинговому матеріалі.

Перш ніж замовити друк буклетів (Київ, Україна), необхідно продумати, як використовувати всі переваги, які можуть бути пов'язані з цим типом рекламного продукту, і втілити їх в оригінал-макеті.

Багато компаній замовляють у нас і дизайн буклетів, ціна якого в нашій фірмі «Імперія Сувенірів» більш, ніж доступна, як, власне, і виготовлення самих буклетів. Перш, ніж оформити замовлення на виготовлення буклетів, потрібно вирішити, як отримати максимальну вигоду для Вашого бізнесу і наявного бюджету. Оцініть, що Ваша Компанія робить і пропонує своїм клієнтам, а потім вирішите, як це може бути краще за все відображено у Вашому рекламному буклеті.

Щоб зробити замовлення виготовлення буклетів, необхідно визначитися з методом друку Ваших буклетів. В першу чергу це залежить від тиражу продукції. Якщо потрібно надрукувати 100-500 буклетів, використовується цифровий принтер. При тиражах в тисячі примірників друк буклети проводиться офсетним способом. Таким чином знижується ціна на великий тираж буклетів без шкоди для якості готової продукції, а також скорочується час, необхідний на виробництво рекламних буклетів.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,