Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Настільний календар-хатка - виготовлення на замовлення.

А ви встигли замовити календар-будиночок на майбутній рік?

Календар-хатка перекидний настільний використовується практично в кожній установі і офісі. Цей варіант друкованої продукції відрізняється від аналогів компактністю, зручністю використання і простотою виготовлення.

Календар-хатинку можна перетворити на потужний рекламний інструмент. Для цієї мети на виробі друкують не тільки календарну сітку, але і інформацію про компанію, товар, бренд. Таку поліграфічну продукцію можна вручити персоналу, партнерам, потенційним клієнтам. Бажано, щоб рекламні блоки не посідали більше 30-45% поверхні виробу.

Для друку такої продукції найчастіше застосовується крейдований папір. Також можливе виготовлення календарів-будиночків з дизайнерського паперу (картону). Така поліграфічна продукція обійдеться дорожче.

Календар настільний «будиночок» можна замовити з додатковою постпечатной обробкою. Вона допоможе поліпшити характеристики міцності і декоративні характеристики вироби. Для такої обробки застосовують різні технології, в тому числі:

• биговку;

• тиснення;

• ламінацію (глянсову або матову);

• УФ-лакування;

• брошурування.

За вигідною ціною календарі-будиночки замовити пропонує «Імперія сувенірів». Ми виготовимо якісну поліграфічну продукцію з будь-яким дизайном.

Телефонуйте або залишайте заявки на сайті.

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,