Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Значки - "нагороди" для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Значки - "дитячі медалі".

Це веселі мотиваційні нагородні символи для дітей за досягнення успіхів у певних сферах. Найкращий спосіб заохотити дітей і надихнути їх на подальші успіхи це нагородити пам'ятною відзнакою. Кращим у фізкультурі і спорті покладається медалька «За спортивні досягнення», грамотно і красиво пишуть - «За старанне лист», за креативність у мисленні - «Гігант думки», за хороше читання - медаль «Гарного читця», за красиві малюнки - «Красиво малюю ».

Але навіть, коли дитина поки не виявив себе в навчанні, в ньому завжди обов'язково є своя родзинка і він так само, як і інші заслуговує бути виділеним своєї медалькою. Наприклад, за хорошу поведінку присвоюється звання «Зразковий учень», старанним у навчанні діткам - «За старанність», головним заводіям в класі - «Крутий характер» або «Самий веселий», милим і скромним дівчаткам можна дати звання - «Ніжна» .. .

І навіть для вчителя є своя медаль зі званням «Перша вчителька».

У нас можна замовити велику кількість мотиваційних значков- "медалей" для кожної дитини, вибравши з каталогу відповідну номінацію.

Також Ви можете придумати свої номінації та наші дизайнери швидко підготують необхідні Вам дитячі "медальки" для нагороди та заохочення відзначилися дітей.

   

Вгору
,