Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Нагородні сувеніри, спортивні та корпоративні нагороди

Нагородна атрибутика для будь-якого заходу.

Ніяке урочиста подія не обходиться без нагородження кращих. Магазин нагородної атрибутики «Імперія сувенірів» спеціалізується на створенні сувенірної продукції, яка допоможе відзначити старання і досягнення колег і партнерів.

Почесні грамоти та дипломи, медалі та кубки вручаються тим, хто досяг певних успіхів в роботі, творчості чи спорті. Вручення нагород мотивує не тільки спортсменів, але і співробітників компанії показувати кращі результати. Цікаво, що видача нагород стимулює продуктивність як тих, хто отримав приз, так і всіх інших учасників.

Компанія «Імперія сувенірів» пропонує виконати на замовлення наступні види виробів:

•  дипломи, грамоти та сертифікати з металу на плакетки;

•  нагородні кубки;

•  статуетки.

Крім цього, нагороди на замовлення можна доповнити логотипом або фірмовою символікою, що підвищить впізнаваність бренду і приверне до нього додаткову увагу. Маркетологи підкреслюють, що використання логотипу або назви торгової марки на нагородний атрибутиці підвищує довіру до бренду в 2,5 рази. Тому персоналізація нагород по праву вважається результативним інструментом просування бізнесу.

Похвальні грамоти або спортивні нагороди купити пропонує «Імперія Сувенірів». Дизайнери компанії допоможуть:

•  створити індивідуальний макет;

•  розробити фірмовий стиль;

•  спроектувати логотип.

Вручати нагороди можна не тільки за підсумками проведення спортивних заходів, але і після тренінгів, семінарів і різних конкурсів. Також не слід забувати про періодичне нагородження кращих співробітників. Компанія «Імперія Сувенірів» пропонує виготовлення нагород за індивідуально розробленим дизайну. Наші фахівці зроблять кожен макет унікальним і єдиним у своєму роді. Головні переваги роботи з компанією - доступні ціни, творчий підхід, якісне та швидке виконання роботи.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,