Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Друк наліпок. Стікери з логотипом.

Замовити наклейки

Самоклеючі стікери різних типів користуються широкою популярністю вже дуже давно. Широкий спектр варіантів використання і зручність застосування роблять їх сьогодні незамінними в рекламі, торгівлі, наданні поштових послуг і в багатьох інших випадках. Особливо користуються попитом наклейки з логотипом для поклейки на готову продукцію (товар) або його упаковку. Найкращого ефекту вдається досягти, якщо замовити брендовані наклейки, які будуть точно відповідати стоїть перед Вами завдання. Ефективно використовувати цей вид поліграфічної продукції допомагають сучасні довговічні матеріали, з яких виготовлені наклейки.

Зазвичай поділяють два види наклейок під замовлення:

паперові наклейки - друкуються на самоклеющейся папері типу Raflatac;
вінілові наклейки - виготовляються на основі плівок типу Oracal, Ritrama і ін.
Після того, як вінілові наклейки з логотипом були надруковані на відповідному матеріалі, вони можуть додатково покриватися тонкою захисною плівкою (ламінація), що значно збільшує термін служби наклейок. Також у нас Ви можете замовити наклейки з металізованих плівок, що саморуйнується паперу або об'ємні смоляні наклейки (шильди). Для додання наклейкам необхідної форми (часто неправильної) використовується плоттерная висікання. Однак якщо на першому місці стоїть ціна наклейок, можна зробити наклейки найпростішої форми - квадратні або прямокутні. Наприклад, стікери для наклейки на упаковку з товаром (маркування), можуть бути порізані звичайним способом, що помітно знижує їх вартість. Ми здійснюємо друк наклейок за доступними цінами і надаємо інші поліграфічні послуги, включаючи дизайн і його узгодження з напрямком розв'язуваної задачі. Виготовлення наклейок проводиться на сучасному обладнанні з застосуванням високоякісних матеріалів.

Замовити брендові наклейки
«Імперія Сувенірів» пропонує широкий спектр послуг, таких як: замовити брендові наклейки, візитки, буклети тощо. На нашому сайті ви зможете придбати товари оптом і в роздріб. Наша Компанія пропонує не тільки виготовлення наклейки брендовані, але і різні варіанти післядрукарської обробки. Що являє собою наклейка? Тип паперу або плівки, липкою з одного боку, а з іншого боку Ваш дизайн. Використовується в залежності від ситуації, наклейки брендовані наклеюються на що завгодно, наприклад, товар або упаковка. Вони бувають різних форм, розмірів, кольорів, і клеяться на різні поверхні - картонна коробка, фрукти і т.д. Спочатку наклейка (стікер) розроблена спеціально для реклами. Виготовлена ​​вона з різних матеріалів, найбільш затребуваним матеріалом для виготовлення такої реклами, є папір. Ми можемо зробити наклейки брендів, замовити певного змісту і дизайну, найкращим чином відповідає корпоративному стилю Вашої Компанії. Ми будемо раді кожному Вашому замовленню, оскільки Ваш успіх служить натхненням і для нас!

З повагою, Ваша «Імперія Сувенірів».

  

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,