Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Брендовані пакети - друк, виготовлення.

Друк на пакетах: практичний варіант реклами.

Кожна торгова марка потребує реклами своєї продукції. Один з ефективних і простих способів її впровадження - це пакети з логотипом фірми, магазину, фінансового або освітнього закладу.

Пакети з печаткою допоможуть не тільки зробити продукцію Компанії впізнаваною, але і виявляться корисними клієнту:
1. Багаторазове використання. Багато покупців використовують фірмові пакети не тільки для зберігання оригінального товару, але і для побутових потреб: походу в магазин, перевезення речей.
2. Брендірованниє пакети в стильному дизайні - затребуваний аксесуар серед широких верств населення.

Особливість такої реклами полягає в її ненав'язливості. Навіть видрукуваний з двох сторін принт зазвичай не викликає неприємних емоцій, а сприймається як елемент дизайну.

Компанія «Імперія Сувенірів» пропонує замовити пакети з логотипом за вигідною ціною. Фахівці нашої Компанії працюють як з готовими макетами, так і створюють нові оригінальні дизайни за завданням замовника. Друк можливий на поліетиленових або поліпропіленових пакетах, на крафт-пакетах, а також екосумки. Нанесення малюнка здійснюється методами шовкографії і флексодруку.
Пакети з логотипом замовити в «Імперії Сувенірів» - це індивідуальний дизайн, висока якість і оперативна доставка в будь-який населений пункт України.

    

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,