Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Настінний перекидний календар

Настінні перекидні календарі як ефективний інструмент реклами.

Календар настінний перекидний є одним із самих практичних видів друкованої продукції. Такі поліграфічні вироби використовуються вдома, в офісі, в навчальних та медичних закладах.

Настінний перекидний календар може бути виготовлений в різних дизайнах і форматах. Найбільш затребувані вироби формату А3 і А4 на металевих пружинах. Надрукувати календар можна і у вигляді каталогу продукції, що випускається, де кожен товар буде розміщений на новій сторінці.

Правильно оформлений перекидний настінний календар активно використовується в рекламних цілях. Така друкована продукція з інформацією про вашу фірму або торговельну марку буде «працювати» цілий рік. І буде щодня нагадувати потенційним клієнтам про вашу компанію, бренд, товар.

Головні переваги рекламних настінних календарів на пружині:
• ненав'язливість;
• постійний зоровий контакт;
• тривалий термін дії;
• щомісячне оновлення рекламного матеріалу без додаткових витрат;
• універсальність.

Брендові календарі перекидні на замовлення підійдуть і для оформлення вашого офісу, і в якості презенту клієнтам, партнерам.

До речі замовити настінний календар на пружині бажаючі зможуть і в якості подарунка близькій людині. У дизайні такого виробу звичайно використовують тематичні зображення або фотографії одержувача. Уточнити вартість унікального сувеніра можна у менеджерів «Імперії сувенірів» онлайн або по телефону. Звертайтеся, пишіть, телефонуйте.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,