Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Українські та патріотичні значки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Значки "Україна"

Національна символіка завжди була і буде в моді. Найпростіший спосіб висловити свою любов і приналежність до своєї країни - придбати значок з символом України. Значки з символікою України завжди актуальні - як один із способів прояву єдності і національної гордості за свою країну.

На сайті "Імперія Сувенірів" завжди є великий вибір значків з українською символікою, різноманітними українськими орнаментами і мотивами. Такі значки найчастіше носять на одязі, але нерідко їх можна побачити на рюкзаках, на кепках, на сумочних ременях. Популярні серед українських патріотів значки з гербом-тризубом і з прапором України - символами вільної і незалежної держави, що втілюють історію і героїзм укарінского народу, - прикрашають не тільки дорослі сумки, але навіть дитячі рюкзачки.

Багато закордонних туристів і представники іноземних делегацій, відвідавши нашу країну, не можуть залишатися байдужими до української природи з зеленими вулицями, до нашим добрим і відкритим людям, самобутньої архітектурі українських міст і сіл. Тому часто можна помітити, як іноземні гості набувають для себе значки з українською символікою, проявляючи повагу і свою любов до України.

Значки з українською символікою від "Імперії Сувенірів" припадуть до смаку як патріотам України, так і гостям і туристам з далекого і ближнього зарубіжжя.

   

Вгору
,