Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Вінілові магнітики

 

Плаский вініловий магніт

Серед всіх існуючих видів сувенірної продукції одними з найбільш популярних є вінілові магнітики на холодильник. Такі сувеніри замовляють компанії або приватні особи, вони стають призами та подарунками, інструментами рекламних кампаній. Сфера використання вінілових магнітиків широка і різноманітна - від рекламно-презентаційної до туристичної ... Завдяки своїй низькій ціні і яскравому зовнішньому вигляду вінілові магнітики відмінно підходять для распространіенія на рекламних заходах або на вибори.

Плоскі вінілові магніти поєднують в собі такі незаперечні переваги:
● висока якість друку;
● зносостійкість зображення;
● невисока вартість.

Компанія «Імперія Сувенірів» є безпосереднім виробником вінілових магнітів і пропонує замовити на вигідних умовах дану сувенірну продукцію. Наявне у нас обладнання дозволяє виготовляти магнітики високої якості і наносити на їх поверхню найрізноманітніші зображення. Ми готові забезпечити високу точність передачі вже готового макету або виготовити такий відповідно до висловленими Вами побажаннями. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете замовити плоский вініловий магніт по самій вигідною ціною.

     

 

  

Фігурний вініловий магнітик

    

Як замовити вінілові магніти?

Для оформлення замовлення на виготовлення вінілових магнітів Вам необхідно відправити на електронну адресу 2214205@ukr.net або Viber +38 096 108-09-56 наступну інформацію:

•  розмір вінілового магніту;

•  кількість (тираж);

•  макет в електронному вигляді (якщо макета немає - опис, тексти, картинки для його виготовлення нашими дизайнерами - послуга платна);

•  особливі побажання, якщо вони є ...

Якщо у Вас виникли питання, уточнити необхідну інформацію Ви можете у наших менеджерів-консультантів. Зв'язатися з співробітниками нашої Компанії Ви можете онлайн або по телефону. Використовуйте можливість купити плоскі вінілові магнітики у безпосереднього виробника, щоб не переплачувати на придбання необхідної Вам сувенірної продукції.

   

Компанія «Імперія Сувенірів» здатна виконати в найкоротші терміни замовлення на партію вінілових магнітиків, незалежно від її обсягу. У нас можуть замовити вінілові магніти на холодильник як корпоративні, так і приватні клієнти, а також кандидати від політичних Перт ... Лояльна політика ціноутворення і персональний підхід, використовувані нами в роботі, дозволяють пропонувати вигідні умови співпраці кожного клієнта.

Замовляти плоскі вінілові магнітики у виробника можуть не тільки кияни, а й мешканці всіх регіонів України. За допомогою державної і приватних логістичних компаній ми оперативно відправляємо сувеніри в будь населені пункти країни. Всі замовлення виконуються швидко, тому замовникам не доводиться довго чекати замовлену сувенірну продукцію.

Вибирайте надійного і відповідального постачальника, щоб не сумніватися в якості замовлених вінілових магнітів!

   

  

Вінілові магніти з блокнотом

 

       


Інші види магнітів під замовлення:

 АКРИЛОВІ МАГНІТИ 

 ЗАКАТНІ МАГНІТИ 

 СМОЛЯНІ МАГНІТИ 

    

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,