Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Виготовлення календарів під замовлення

Замовити календарі

Друк календарів на замовлення. Доставка по Україні.

Незважаючи на те, що сучасні технології дають багато способів відстеження часу з календарями в наших телефонах, ноутбуках і комп'ютерах, традиційні календарі друк яких є однією із запропонованих нами послуг, і сьогодні займає міцне місце на подіумі рекламної продукції. Друкований календар як і раніше актуальний будинку і в офісі для запису і контролю важливих дат і подій.
Календар - це воістину король маркетингу!

Вирішивши замовити друк календарів (Київ, Україна), Ви отримуєте чудовий маркетинговий інструмент - Ваш бренд буде знаходитися перед клієнтом цілих 12 місяців. Рекомендовано календар, надрукований на нашому спеціалізованому обладнанні, дає можливість реалізувати різні маркетингові ідеї:

♦ Друк настінних календарів з фото на місяць, щоб переглянути календар і додати спеціальну акцію або ваучер на кожен місяць. Ваш клієнт пам'ятає про Вас протягом всього року.

♦ персоналізувати календар для одержувача або компанії. Додайте ключові або відповідні дати в календар, щоб показати турботу і звернути на них увагу.

♦ Скористайтеся можливістю 12 місяців демонструвати ваш ключовий продукт або послугу.

♦ Використовуйте друк настінних календарів на замовлення з зображеннями, які сподобаються Вашому клієнту. Якщо є сумніви в цьому питанні, завжди можна використовувати «перевірену класику» - пухнастих кошенят або забавних щенят ...

♦ Не будьте нудними! Використовуйте свій квартальний календар, щоб підняти настрій потенційному клієнту і зміцнити свій бренд за допомогою оригінального дизайну і зображень!

Друк кишенькових календарів Київ - завжди затребувана і корисна послуга, яка в багатьох аспектах може дати фору цифровим конкурентам. Кишеньковий календарик в гаманці або косметичці завжди на виду і позитивно спонукає людей використовувати його для запису важливих дат, які відразу видно всім і кожному. Клієнт не упустить з уваги важливу дату, тому що забув зберегти її в цифровому календарі, або він чомусь "сбойнул"!

Ми також пропонуємо друк календаря в стилі плаката A4 і A3, прості і перекидні настільні календарі-будиночки, які працюють на вкладці і закриття слота.

Ми завжди працюємо над тим, щоб створити кращий календар, який коли-небудь був у Вас!

Замовити календарі

Вгору