Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Значки на випускний і останній дзвінок 2023

Значки для випускників

Як і у випадку з багатьма корисними технологіями і цікавими звичаями, які прийшли до нас із Заходу, готувати значки на випускний стало доброю традицією серед шкіл та дошкільних установ, які хочуть виглядати сучасно і вигідно виділятися в очах своїх учнів на тлі інших навчальних закладів, що використовують « закостенілі »атрибути минулого тисячоліття. У поданні таких вчителів, немає нічого більш оригінального і символічного, що було б здатне замінити легендарну стрічку «Випускник», а будь-які пропозиції відкидаються без роздумів. У даній категорії сайту нашої Компанії «Імперія Сувенірів» ми пропонуємо як раз реальну і сучасну альтернативу - значки для випускників, в порівнянні зі своїми аналогами-попередниками, що володіють рядом переваг, а саме:

Компактний розмір. Незважаючи на те, що ці аксесуари теж можуть варіюватися в розмірах, навіть найбільші (56 мм) значки на останній дзвінок, замовити які за доступною ціною завжди можна в даній категорії нашого сайту, виглядають компактно і акуратно на будь-який шкільній формі, на відміну від стрічок, які доводиться носити через плече.

Персоналізація. Завдяки нашій Компанії, кожна школа або клас може придумати свій власний відмітний знак, яким би хотіла виділити своїх дорогих випускників - як початкової шуоли, так і старших класів. Ну, а якщо рахувати кожен клас своєрідною сходинкою на шляху до заповітного атестата, долаючи які учні нерідко скоюють справжній «подвиг», то варіанти, в яких може бути виконаний значок випускника під замовлення для кожного з класів, є практично невичерпними.

Ціна. Аргумент, який, ймовірно, хтось поставив би на перше місце, однак, в продукції, що випускається нами продукції клієнти цінують якість найбільше, а її доступність йде приємним «бонусом». Дійсно, значок на випускний, замовити який пропонується на цій сторінці, крім компактності і персоналізірованності, є ще і більш доступним аксесуаром, ніж громіздкі аналоги, на кшталт стрічок.

Резюмуючи вищесказане, наші випускні значки - відмінний атрибут таких важливих в житті кожного школяра свят, як останній дзвінок і випускний, здатний підняти настрій не тільки їх власникам, але і всім оточуючим, створивши необхідну святкову атмосферу заходу, який, завдяки персоналізації, відзначаєте тільки Ви!

   

Вгору