Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Друк на ручках

Нанесення логотипу на ручки.

Ручки з логотипом є одними з найпопулярніших сувенірів при проведенні рекламних компаній. Ними охоче користуються всі споживачі. Яскрава ручка є не сувеніром-дрібничкою, який закидають в дальній кут і забувають відразу після презентації. Ручка з логотипом служить прихованою рекламою, яка просуває назва фірми, робить його пізнаваним. Назва компанії запам'ятовується, так як ручка використовується за своїм прямим призначенням - нею пишуть на папері та в зошитах, роблять записи у блокнотах та щоденниках.

Використовуючи фірмові ручки в офісі, ви підвищуєте корпоративний дух співробітників і покращуєте імідж вашої компанії, збільшуєте кількість зацікавлених клієнтів. Друк на ручках - хороший варіант для проведення будь-яких промо-акцій. Застосування брендованої сувенірної продукції робить більш привабливими масові заходи: технічні виставки, презентації товарів, наукові конференції, навчальні семінари.

Ручки і олівці з логотипом стануть невеликим приємним подарунком для клієнтів. Ми пропонуємо замовникам сувенірної продукції безліч варіантів оригінальних і запам'ятовуються ручок і олівців. Все письмове приладдя з назвою компанії хорошої якості. Продукція вищої якості закуповується тільки у перевірених виробників, а нанесення логотипу на ручки проводиться на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологій.

Ми прагнемо вдосконалювати свої сувенірні вироби. Наші дизайнери йдуть найсучаснішим тенденціям в світі реклами. Працівники, зайняті нанесенням логотипів, постійно поліпшують друк на олівцях і ручках. Наш девіз: висока якість продукції, привабливий зовнішній вигляд, і економічно обгрунтована ціна. Тому наша рекламно-сувенірна продукція вигідно відрізняється від продукції інших компаній.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,