Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Послуги графічного дизайну

Компанія «Імперія Сувенірів» виконує розробку дизайн-макетів сувенірної продукції для нанесення на футболки, чашки, ручки, запальнички та інші аксесуари. Ми враховуємо всі особливості стилю Вашої Компанії, Ваші побажання до макету і на їх основі розробляємо його концепцію.

   

                                        

 

Послуги дизайну, розробка фірмового стилю, створення логотипу

Щоб почати роботу, дизайнеру знадобляться вихідні дані:
● опис Вашої концепції макета - все, що Ви вважаєте важливим;
● зображення в дозволі не менше 300 dpi, які можна використовувати для дизайну;
● затверджений замовником текст;
● логотип;
● інформація з бренд-бука, що стосується правил використання фірмового стилю.

  

Питання з макетування, які найбільш часто зустрічаються

  

Етапи розробки макета.

Залежно від Ваших побажань, дизайн може включати:
● розташування вже готових елементів на макетіруемом просторі;
● створення елементів макета з нуля;
● використання рекомендацій бренд-бука при колорировании або підбір колірної гами і пропозиції по стилю;
● деталізацію окремих структурних елементів.

Робота фахівця-дизайнера включає в себе отримання Ваших вказівок до макету і вихідного, розробку самого макета, доопрацювання окремих моментів (якщо у Вас будуть доповнення), до моменту затвердження остаточного варіанту.

   

В якому вигляді потрібно надати вихідні для макета?

● текст приймається в будь-якому форматі файлу - txt, doc, rtf;
● таблиці в форматах - xls, csv;
● зображення у форматі eps, tiff, pdf, cdr, ai; в окремих випадках можливе використання форматів jpeg або png в хорошій якості.

   

Скільки коштує дизайн?

Вартість залежить від обсягу роботи, яку потрібно виконати. Зазвичай розставити готові картинки і текст набагато дешевше, ніж створити концепцію для майбутнього дизайну і втілити його в оригінал-макеті. Тому розцінки, як на прості види робіт, так і на складні обговорюються в індивідуальному порядку.

   

Терміни роботи над макетом

Нескладний макет з готовими текстами та зображеннями може бути виконаний за 1-2 робочих дні.
Більш складна робота, наприклад, з промальовуванням зображень, може зайняти до 1 тижня.

Якщо у Вас є лише загальне уявлення про потрібний Вам макеті, ми готові взяти на себе розробку концепції Вашого макета і його створення, що називається "з нуля".

     

Як відбувається оплата?

Оплата за виготовлення макета вноситься до початку роботи, після узгодження всіх моментів Вашого замовлення.
Ми приймаємо замовлення на виготовлення макетів будь-якого рівня складності, включаючи всі види поліграфічної продукції та брендування.

Замовляйте, наші дизайнери втілять в життя всі Ваші кращі ідеї!

Графічний дизайн

Правило «зустрічають по одягу» в століття сучасних технологій набуло ще більшої актуальності. Результати досліджень школи бізнесу в Лондоні це підтверджують: якщо вкласти в дизайн 1% коштів, прибуток збільшиться на 3%. Тому замовити у нас графічний дизайн - відмінне вкладення! Як же виділитися, якщо навколо стільки конкурентів з такими ж продуктами і послугами, як у Вас? Зрозуміло, яскравим і красивим оформленням Вашого товару. У ряді випадків послуги графічного дизайну - прямий ключ до успіху. Для творчих особистостей, наприклад, фотографів є можливість проявити майстерність своїх навичок шляхом створення красивих і запам'ятовуються візиток. Дизайнер, який займеться проектом, надасть замовнику кілька варіантів, щоб він зміг визначитися, що йому більше підходить. Якщо Ваша компанія зовсім недавно на ринку, то послуги графічного дизайну в Києві Вам знадобляться. Де його можна застосувати? Наприклад, на фірмової продукції (залежить від роду діяльності), на візитках, буклетах, листівках, на значках і магнітах. В цілому, всюди. Візитки як предмет реклами свого проекту підійде всім організаціям незалежно від професійної діяльності і галузі. Ви навіть уявити не можете, які гарні і якісні візитки, буклети, брелоки може надати наша компанія «Імперія сувенірів».

  

Скільки потрібно часу?

На виготовлення макетів може знадобитися від одного дня до тижня. Все залежить від складності реалізації Ваших ідей. Правильніше за все буде узгодити дані нюанси між замовником і дизайнером, щоб уникнути неприємних ситуацій в подальшому.

   

Оригінальний дизайн

Якщо Вам захотілося чогось незвичайного, то можна вдатися до створення, наприклад, тих же візиток з використанням тиснення, тобто з нанесенням штампа в цілях створення візерунка різної форми. «Імперія сувенірів» прекрасно впорається з цим завданням. 

Наші дизайнери професійно розробляють дизайн-макети для різних видів поліграфічної продукції (візитки, буклети, плакати, каталоги, календарі, листівки, флаєра, блокноти), рекламних або корпоративних сувенірів (брелоки, значки, магніти на холодильник, чашки).

  

Корисні поради 

Убедитесь в том, что дизайнер-исполнитель правильно понял поставленную перед ним задачу. Если же нет, то снова объясните ему все Ваши пожелания для выполнения дизайна.

  1. Якщо обсяг робіт досить великий, можливо, слід більш детально контролювати окремі етапи розробки макета, щоб уникнути непорозумінь в результаті.
  2. Перевірте кожну деталь на макеті для магніту, футболки або візитки перед тим, як відправити в друк.
  3. Друкувати сувенірну або друковану продукцію з нашим дизайном краще в професійних салонах, щоб зберегти якість зображення.

     

Вгору