Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Кишенькові календарі - виготовлення, дизайн

Календарік кишеньковий - рекламуйте свій бізнес недорого і ефективно!

Календар кишеньковий - це один з найпоширеніших і дешевих типів друкованої продукції. Незважаючи на розвиток електронних аналогів, він, тим не менш, користується досить високим попитом. Його часто використовують в якості сувеніра або як доповнення до більш дорогим подарунком.

Це, просте на перший погляд, вони не тільки надає його власнику вичерпні дані про дні тижня, свята і вихідні дні, а й володіє додатковою функціональністю. Друк кишенькових календарів у власному дизайні дозволяє компаніям використовувати їх поверхню як мініатюрну рекламний майданчик, постійно знаходиться перед очима власника.

Урізноманітнити друк календариків допоможе красива картинка або логотип, глянцева або матова ламінація, а також гострі або закруглені кути. Ефектний кишеньковий календар може бути справжнім витвором мистецтва, залишаючись при цьому найбільш економічним і швидко окупається видом рекламного продукту. Календарик можна дарувати замість флаєра всім бажаючим і бути впевненим, що його надовго збережуть в кишені або сумочці ...

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,