Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Друк запрошень на замовлення

Виготовлення запрошень.

Важливі і урочисті події вимагають своєчасного оповіщення запрошених на них гостей. Вирішити задачу так, щоб це запам'яталося прийшли на торжество на довгий час, можна тільки довіривши виготовлення запрошень листівок компанії, яка вже має відповідний багатий досвід.

Особливе значення має дизайн поліграфічного виробу. Замовити запрошення на весілля або на будь-яке інше радісна подія - це не те ж саме, що друк запрошень на офіційне засідання, наприклад, вченої ради вищого навчального закладу.

Ще один важливий момент: не забувайте про терміни, необхідні на виготовлення запрошень - якщо запрошення замовити в останній момент перед заходом, то навряд чи варто сподіватися на повне задоволення Ваших очікувань.

Ми надаємо свої послуги з виготовлення оригінальної друкованої продукції вже тривалий час. У нас можна замовити запрошення на заходи будь-якого виду: весілля, ювілей (річницю) та ін .. Роботи виконуються в заздалегідь обумовлені максимально стислі терміни. Велика увага приділяється розробці відповідного дизайну і його погодженням із замовником. Сучасне обладнання та досвідчені фахівці гарантують виготовлення продукції високої якості.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,