0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Сувеніри в подарунок на 14 жовтня до Дня Захисника України

Сувеніри та подарунки для чоловіків - Захисників України

Святкові подарункові сувеніри до "Дня Захисника України" - 14 жовтня, а також на День Чоловіків.

Вибір подарунків у багатьох викликає труднощі, тим більше, коли приводами є такі свята як День Захисника України, День Української Армії, День Чоловіків або День Батька. Потрібно підібрати щось тематичне, вдало і цікаво підкреслює значимість події, а що це може бути, іноді навіть припустити складно. Коли мова йде про близьку або рідну людину, вирішити це завдання не так важко ... А якщо треба привітати з Днем Захисника Вітчизни співробітників на роботі? Що подарувати на 14 жовтня одногрупникам або хлопцям зі свого класу? Як привітати з 6 грудня кілька людей і, щоб подарунки були різні, яскраві і запам'ятовуються? І щоб недорого ..?

«Імперія Сувенірів» з готовністю допоможе вам в цьому питанні!

   

Асортимент сувенірної продукції

Представлені в нашому каталозі сувеніри та подарунки на 14 жовтня (День Захисника України), можна піднести чоловікам, хлопцям і хлопчикам до будь-якого чоловічого свята.

Ми пропонуємо:

●  сувенірні набори;

●  чашки;

●  значки;

●  брелоки;

●  магніти на холодильник.

   

Всі представлені в каталозі товари, наявні або в найкоротші терміни виготовляються під замовлення. Сувеніри до дня Захисника Вітчизни виготовлені з якісних матеріалів, на сучасному обладнанні з використанням сучасних технологій. Написи і малюнки розроблені нашими дизайнерами і художниками.

Якщо серед готової продукції вас нічого не зацікавило, у нас можна замовити сувеніри і подарунки на 14 жовтня за індивідуальними ескізами. Тим, хто потребує поради, наші фахівці завжди з радістю прийдуть на допомогу. Варто відзначити, що будь-яка сувенірна продукція і в будь-якій кількості, нами виконується в найкоротші терміни.

На особливу увагу заслуговує і вартість нашої сувенірної продукції. Ми пропонуємо недорогі, але якісні сувеніри та подарунки. Так як ми є виробниками, наші ціни помітно нижче, ніж в роздрібних точках продажу.

Наш асортимент і ціни будуть цікаві корпоративним і оптовим покупцям. Ми передбачили спеціальні знижки, щоб наша співпраця була взаємовигідною. Сувеніри в якості подарунків завжди добре продаються, а напередодні свята 14 жовтня - тим більше. Ми не висуваємо жорстких вимог за обсягом покупок - у нас можна купити або замовити кожен вид сувеніра в одному екземплярі, що дозволяє максимально розширювати асортимент товарів.

Радуйте чоловіків цікавими сувенірами та подарунками, виготовленими високопрофесійними фахівцями компанії «Імперія Сувенірів».

   

Наша продукція також підійде для тих, хто хоче зробити подарунок на 23 лютого людині, який служив в радянській армії і відзначає цей день.

   

Сортування:
Вгору