Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Квартальний календар - друк на замовлення

Створюємо квартальні календарі з будь-яким дизайном!

Квартальний настінний трехблочная календар - один з найпопулярніших типів друкованої продукції. Головна його особливість у тому, що на одному розвороті відображається попередній, наступний і поточний місяць.

Календар квартальний часто використовується як елемент корпоративної реклами. У цьому випадку інформація про бренд, вироблені товари і компанії розміщується на спеціальному блоці-постері. За бажанням замовника місце під рекламні матеріали можна відвести і в інших частинах календаря - на так званих "рекламних полях". Для тих, хто обмежений у бюджеті, ми пропонуємо економ-варіант квартального календаря - рекламна інформація розміщується тільки в верхній частині (на постері), також для економії можна використовувати лише одну пружину ...

Гарно оформлений календар настінний з бігунком можна не тільки повісити в офісі, а й презентувати:
• персоналу;
• справжнім і потенційним клієнтам;
• діловим партнерам.

Календарі настінні квартальні будуть ненав'язливо нагадувати про ваш бренд протягом усього року.

Друк календарів квартальних зазвичай виконується офсетним способом. Для виготовлення невеликого тиражу трехблочная календарів можна використовувати і цифровий друк. Вартість 1 примірника в цьому випадку буде трохи вище.

Оригінальні квартальні календарі замовити можна в Компанії «Імперія Сувенірів» вже зараз. Ми пропонуємо доступні ціни та якісний сервіс. Телефонуйте або пишіть, і наші фахівці підберуть найбільш прийнятний для Вас варіант квартальних календарів.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,