Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Шкільні плакати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Діти люблять пізнавати навколишній світ за допомогою яскравих красивих зображень. Тому для початкової школи абсолютно необхідне застосування наочних посібників у процесі навчання. Шкільні плакати допомагають учням початкових класів освоювати ази знань. Коли у дітей перед очима постійно знаходиться барвистий плакат із зображенням букв алфавіту, їм легше згадати правильне написання, порядок проходження букв алфавіту. Крім того, на плакаті зазначено, який звук відповідає тій чи іншій букві.

Плакати для школи є важливою підмогою для вчителів. Учителю не доведеться кожного разу писати на дошці приклади освіти чисел, або зразки проведення звукового аналізу слів. Простіше і швидше викладати новий матеріал, маючи під рукою готовий наочний приклад. Тоді з'являється час для донесення учням додаткової інформації. Учитель зможе давати невеликі самостійні завдання групам учнів, оскільки робота в групах є одним з ефективних методів навчання. А без достатньої кількості наочних посібників така форма навчання є малоефективною.

Ви можете купити наочні посібники для початкової школи в нашому інтернет-магазині. При виготовленні настінних посібників для учнів молодших класів застосовуються або крейдований папір, або (рідше) картон .. Якість друку дозволяє отримувати яскраві зображення і забезпечує гарну передачу кольору всіх відтінків.

На нашому сайті Ви завжди зможете купити плакати для початкової школи за вигідними цінами. Ми прагнемо зробити свою друковану продукцію доступною для більшості покупців. Пропоновані плакати відповідають шкільній програмі і можуть бути використані в будь-яких початкових школах України.

   

Вгору
,