Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб, Нд, святкові дні: вихідні

0
Мій кошик

Друк на підставках під чашки

Кожному знайома ситуація, коли поставлений на стіл гарячий або холодний склянку або гуртка залишають сліди на столі ... Щоб цього уникнути, був придуманий багаття (бірдекель), який представляє собою підставку під чашку, чашку, стакан або інший посуд.
Багаття з логотипом гарантовано привертає увагу відвідувачів і гостей. Підставки під чашки з нанесенням зазвичай замовляють кафе, ресторани і різні заклади харчування. Але це аж ніяк не означає, що іншим фірмам костери не потрібні. Індивідуальна друк на багаття допоможе будь-якої компанії підвищити свій статус в очах відвідувачів і підняти корпоративний дух серед співробітників. Це також оригінальний спосіб віддячити партнерів або конкретну торгову марку (наприклад, спонсорів).

Багаття (бірдекель або бірмат) з нанесенням принта має наступні переваги:
• захищає поверхню столу;
• поглинає зайву вологу;
• тривалий час зберігає форму;
• розрахований на багаторазове використання.

Підставки під кружки з логотипом - це відмінний спосіб просування бренду. Недороге виготовлення дозволяє роздавати підставки в якості сувенірів, що допомагає підвищити впізнаваність фірми або торгової марки.

Друк на багаття (бірмате, бірдекель) може займати всю площу вироби. Висока якість нанесення малюнка дозволяє підібрати для костера будь-яку палітру. «Імперія Сувенірів» пропонує надрукувати підставки під кружки або чашки необхідним тиражем по готовому макету або в унікальному дизайні.

Компанія гарантує клієнтам доступні ціни та індивідуальний підхід. Заявки приймаються онлайн або по телефону. Наш консультант відповість на всі Ваші запитання і допоможе оформити замовлення.

   

© "Імперія Сувенірів"

Вгору
,